Հրազդանի կամրջի տակ հայտնաբերվել է ԱԺ նախագահի աթոռին նստած ծխող ցուցարարի դին
![]() «Երեկ կեսգիշերին Հրազդանի կամրջի տակ հայտնաբերվել է ցուցարարի դի, որը օրերս խորհրդարան մուտք գործելուց հետո, նստել էր Աժ նախագահ Արարատ Միրզոյանի աթոռին և ծխել»,- սոցիալական հարթակում տարածված այս տեղեկությունը Panorama.am-ը ճշտեց ոստիկանությունից։ Հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչությունից հայտնեցին՝ երեկ ժամը 22։25-ին ոստիկանությունը քաղաքացուց ահազանգ է ստացել, որ մի երիտասարդ իրեն ցած է նետել Կիևյան կամրջից։ «Մեկնած օպերատիվ քննչական խումբը պարզել է, որ նույն օրը ժամը 22։20-ին 1993 թ. ծնված Գառնիկ Պետրոսյանն ինքնասպանություն է գործել կամրջից նետվելու միջոցով։ Նշանակել է դատաբժշկական փորձաքննություն։ Կատարվում է նախաքննություն»,- հայտնել են Ոստիկանությունից: |
2026-ի առաջին 5 ամիսներին Հայաստանը Ռուսաստանից ներմուծել է ավելի քան 1,4 հազար տոննա յուղազերծ չոր կաթ

Под Разданским мостом обнаружено тело молодого человека, курившего на месте председателя НС Армении
«Вчера в полночь под Разданским мостом в Ереване обнаружили тело одного из участников акции протеста, который днями ранее после вторжения в здание Национального Собрания Армении сел на место председателя НС Арарата Мирзояна и закурил», – эта новость распространяется в социальных сетях.
Как сообщили Panorama.am из пресс-службы Полиции, вчера в 22:25 в отдел Полиции поступило сообщение о том, что молодой человек бросился с Киевского моста.
«Выехавшая на место оперативная следственная группа выяснила, что в тот же день в 22:20 Гарник Петросян (1993 г.р.) совершил самоубийство, бросившись с моста.