Լրագրողն ուղիղ եթերում Թրամփին «ռասիստ խոզ» է անվանել
CNN-ի հաղորդավարուհի Աննա Նավարոն ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփին ուղիղ եթերում «ռասիստ խոզ» է անվանել: Լրագրողն իր գործընկերների հետ քննարկել է ԱՄՆ նախագահի միգրացիոն քաղաքականությունը:
Մյուս հաղորդավարը փորձել է խուսափել երկրի ղեկավարի գործողությունների քննարկումից, իսկ նրա ընդդիմախոսը բավականին կոշտ քննադատել է Թրամփին:
Սա առաջին դեպքը չէ, երբ Թրամփի հասցեին վիրավորանք է հնչում եթերում. ավելի վաղ CNN-ը ստիպված է եղել ընդհատել երգչուհի Մադոննային, ով ոչ ցենզուրային խոսքեր է ասել ԱՄՆ նախագահի հասցեին:

Трампа в прямом эфире назвали "расистской свиньей"
Телеведущая CNN Ана Наварро оскорбила президента США Дональда Трампа в прямом эфире CNN. Журналиста с коллегами обсуждала миграционную политику главы государства и назвала его "расистской свиньей".
Другой ведущий – Крис Куомо – указал своей оппонентке на уход об обсуждения политической логики действий главы государства, а та в ответ высказала довольно грубые слова в адрес Трампа.
Впрочем, в эфире CNN Трампа оскорбляют не впервые, ранее телеканал был вынужден прервать певицу Мадонну, которая набросилась на президента с нецензурной бранью.