«Սպասում ենք հորդորի, եկեղեցու հետ կապված ինքնագլուխ որևէ գործողություն չենք անելու». Սերժ Սարգսյան
![]() «Ես հայտարարել եմ, որ Վեհափառի հորդորով պատրաստ ենք ցանկացած գործողության: Սպասում ենք հորդորի, եկեղեցու հետ կապված ինքնագլուխ որևէ գործողություն չենք անելու»,- դատական նիստից հետո Հակակոռուպցիոնի բակում նշել է ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը: |
«Օստապ Բենդերի երազանքները կատարվում են մեկ դար անց՝ Դոնալդ Թրամփի ձեռամբ»․ Կարեն Հեքիմյան
11303:06
«Մեր «քաղաքական համակարգը» կարելի է մի բառով նկարագրել՝ ԱՂԵՏ»․ Սուրեն Սահակյան
11402:06
«Ամենավտանգավորն այն է, որ արտաքին ռիսկերը մեծանում են, իսկ ներսում մենք մեզ ենք հոշոտում»․ Դավիթ Սանասարյան
10201:06
«Ինքնամեծարումը՝ որպես կառավարման մոդել»․ Սևակ Հակոբյան (տեսանյութ)
10900:30
«Փաշինյանը միամիտ չէ, հատուկ ծառայությունները «դոսյեներ» են դրել իր սեղանին, կաշառում է թիմին»․ Նորիկ Նորիկյան (տեսանյութ)
«30 տարի մենք էինք ադրբեջանցիների տարածքներում, հիմա էլ իրենք են մտել, դուրս կգան». Գագիկ Մելքոնյան (տեսանյութ)

Сегодня:   Четверг, 11 Декабря, 2025 года
Самолет, предположительно, премьер-министра Армении Никола Пашиняна, который ранее не смог приземлиться в Москве из-за атаки БПЛА, прибыл в столицу. Об этом сообщил ТАСС источник в авиадиспетчерских кругах.
"Борт, изначально летевший из Гамбурга, после временной посадки в Санкт-Петербурге, вылетел в Москву и сейчас приземлился в столице", - сказал собеседник агентства.
Ранее Telegram-канал Baza сообщал, что минувшей ночью борт Пашиняна почти час ожидал разрешения на посадку в Москве, но был направлен в петербургский аэропорт Пулково из-за закрытия аэропортов московского авиаузла.
Как ожидается, Пашинян примет участие в заседании Межправительственного совета Евразийского экономического союза в Москве.