Փաշինյանի որոշմամբ ստեղծվել է սահմանազատման և սահմանների անվտանգության հանձնաժողովին կից աշխատանքային խումբ
![]() Նիկոլ Փաշինյանի որոշմամբ ստեղծվել է «Հայաստանի Հանրապետության և Ադրբեջանի Հանրապետության միջև պետական սահմանների սահմանազատման և սահմանների անվտանգության հանձնաժողովին» կից աշխատանքային խումբ: Աշխատանքային խումբը հետևյալ կազմն ունի. Հայկ Ղալումյան - Տավուշի մարզպետ (աշխատանքային խմբի ղեկավար) Արսեն Աղաբաբյան - Տավուշի մարզի Նոյեմբերյան համայնքի ղեկավար (համաձայնությամբ) Արթուր Ճաղարյան - Տավուշի մարզի Իջևան համայնքի ղեկավար (համաձայնությամբ) Մհեր Աղամյան - Տավուշի մարզի Նոյեմբերյան համայնքի ղեկավարի տեղակալ (համաձայնությամբ) Իշխան Աղբալյան - Տավուշի մարզի Ոսկեպար բնակավայրի վարչական ղեկավար (համաձայնությամբ) Գևորգ Սահակյան - Տավուշի մարզի Բաղանիս բնակավայրի վարչական ղեկավար (համաձայնությամբ) Տիգրան Հարությունյան - Տավուշի մարզի Բերքաբեր բնակավայրի վարչական ղեկավար (համաձայնությամբ) Կամո Շահինյան - Տավուշի մարզի Կիրանց բնակավայրի վարչական ղեկավար (համաձայնությամբ) Սերոբ Մախսուդյան - Տավուշի մարզի Ոսկեպար բնակավայրի բնակիչ (համաձայնությամբ) Սուրեն Խուդավերդյան - Տավուշի մարզի Բերքաբեր բնակավայրի բնակիչ (համաձայնությամբ) Անդրանիկ Նազարյան - Տավուշի մարզի Կիրանց բնակավայրի բնակիչ (համաձայնությամբ)։ Այս մասին տեղեկանում ենք Կառավարության կայքից: |