ՔՊ-ն՝ Նիկոլ Փաշինյանի գլխավորությամբ, ամանորյա քեֆի է պատրաստվում. «Ժողովուրդ»
«Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկություններով, դեկտեմբերի 27-ին երեկոյան Երևանում գտնվող ռեստորաններից մեկում տեղի կունենա իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության ամանորյա բանկետը:
«ՔՊ վարչության անդամներին, պատգամավորներին, կառավարության անդամներին արդեն ասվել է, որ պետք է մեկ մարդու նման ներկա գտնվեն, քանի որ խնջույքին ներկա է լինելու նաև ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը: Հավելենք, որ ՀՀ բոլոր գերատեսչություններն էլ այս տարի առանձին-առանձին ամանորյա խնջույքներ են անելու՝ իրենց անմիջական ղեկավարների գլխավորությամբ:
Որոշ պետական կառույցներ վերականգնել են ամանորյա ամփոփիչ բանկետները նաև լրագրողների համար: Կարճ ասած, իշխանությունները մինչև տարեվերջ քեֆերի մեջ են լինելու. ասես ոչինչ չի եղել»:

«Жоговурд»: ГД во главе с Николом Пашиняном готовится к новогоднему банкету
Как сообщает газета «Жоговурд», новогодний банкет правящей партии «Гражданский договор» состоится 27 декабря в одном из ресторанов Еревана.
«Членам правления ГД, депутатам, членам правительства уже сказано, что они все как один должны присутствовать, поскольку на вечеринке будет присутствовать премьер-министр РА Никол Пашинян. Добавим, что все ведомства РА в этом году проведут отдельные новогодние праздники во главе с их непосредственным начальством.
Некоторые госструктуры возобновили также новогодние банкеты для журналистов. Короче говоря, до конца года власти будут веселиться так, как будто ничего не случилось», - пишет газета.