Ուրյան բարձունքի ուղղությամբ ադրբեջանական գրոհի, իսկ Ղուշչյուլլարի հատվածում զինծառայողների շրջափակման մեջ հայտնվելու լուրն ապատեղեկատվություն է. ԱՀ ՊԲ
Երեքշաբթի, 17 նոյեմբերի, 2020 թ., 13:25
Պաշտպանության բանակը հայտնում է. «Սոցիալական ցանցերում տարածված տեղեկատվություններն այն մասին, թե իբր ադրբեջանական ուժերը գրոհ են ձեռնարկել Ուրյան բարձունքի ուղղությամբ, իսկ Ղուշչյուլլարի հատվածում ՊԲ 200 զինծառայող հայտնվել է շրջափակման մեջ, կատարյալ ապատեղեկատվություն է:
Ինչպես այսօր ավելի վաղ հաղորդել էինք, հրադադարի պահպանման ռեժիմը շարունակում է պահպանվել: Կոչ ենք անում հետևել բացառապես պաշտոնական լրահոսին»:

АО Арцаха: Сведения об атаке в направлении высоты Урян и попавших в окружение армянских военных не соответствуют действительности
Вторник, 17 Ноября, 2020 года, 13:25
Распространяемые в социальных сетях сведения о том, что азербайджанские силы якобы предприняли атаку в направлении высоты Урян, а на участке Гушчюллар около 200 военнослужащих Армии обороны Арцаха оказались в окружении, не соответствует действительности. Об этом сообщает Армия обороны Арцаха.