Մետրոպոլիտենի տարածքում ձերբակալել են անչափահաս տղայի նկատմամբ ոտնձգություն կատարած կասկածյալին
![]() Դեկտեմբերի 1-ին ՀՀ Ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության համայնքային ոստիկանության գլխավոր վարչության Մետրոպոլիտենի բաժնի ծառայողները տաք հետքերով հայտնաբերել ու ոստիկանության Մետրոպոլիտենի բաժին են տեղափոխել Երևանի բնակիչ 63-ամյա Կարեն Մ-ին։ Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, վերջինս, ըստ օպերատիվ տեղեկությունների, այսօր՝ ժամը 12։45-ի սահմաններում, «Կարեն Դեմիրճյանի անվան Երևանի մետրոպոլիտեն»-ի «Բարեկամություն» կայարանի նախասրահում ոտնձգություն է կատարել Երևանի բնակիչ 14-ամյա տղայի նկատմամբ։ ՀՀ ՆԳՆ ոստիկանության Համայնքային ոստիկանության գլխավոր վարչության Մետրոպոլիտենի բաժնի ավագ տեսուչը այդ ժամանակ ծառայություն կատարելիս է եղել, երբ ձայներ է լսել, ապա մոտեցել է «Բարեկամություն» կայարանի կառամատույցին, որտեղ էլ, ըստ նախնական տեղեկություների, Կարեն Մ-ն սեքսուալ բնույթի բռնի գործողություն է կատարել երեխայի նկատմամբ։ Մետրոպոլիտենի ոստիկանները «Բարեկամություն» կայարանի տարածքում հայտնաբերել են կասկածյալին, ձերբակալել և տեղափոխել են ոստիկանության Մերտրոպոլիտենի բաժին։ |
«Իսրայելի ռեժիմը ԱՄՆ-ի կանաչ լույսի ներքո վերսկսել է դաժան հարձակումները Գազայում ապրող ընտանիքների վրա». Փույա Հոսսեինի (լուսանկար)
19019.03.2025, 00:18Դաղստանում սառցալուլան ընկել է երեխայի հետ զբոսնող կնոջ գլխին (տեսանյութ)
261104.03.2025, 01:07«Ապացույց, թե ինչքան է դեգրադացել ՔՊ իշխանությունը». Հակոբ Կարապետյան (տեսանյութ)
118405.02.2025, 00:24Քանյե Ուեսթի կինը Grammy-ի մրցանակաբաշխությանը մերկ է ներկայացել (լուսանկար, տեսանյութ)
145103.02.2025, 15:13«Մեկ էլ հայտնի մարմնավաճառն էր այսպիսի բավարարվածություն զգացել». Արգիշտի Կիվիրյան
19323.01.2025, 23:06Ռուս տրանսգենդերը ՀՀ ոստիկանության բաժնից տեսանյութեր է տարածել (տեսանյութ)