Արմավիրում 47-ամյա տղամարդը սեքսուալ բնույթի բռնի գործողություններ է կատարել 12-ամյա աղջկա նկատմամբ
![]() Այսօր՝ մարտի 23-ին, ՀՀ ՆԳՆ ոստիկանության Արմավիրի մարզային վարչության քրեական հետախուզության բաժանմունքում օպերատիվ տեղեկություններ են ստացվել, որ Արմավիրի մարզի մի բնակիչ սեքսուալ բնույթի բռնի գործողություններ է կատարել անչափահասի նկատմամբ: Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը՝ կարճ ժամանակում պարզվում է, որ քրեական հետախուզության բաժանմունքում ստացված օպերատիվ տեղեկությունները հավաստի էին, և Արմավիրի ոստիկանները անչափահասի նկատմամբ սեքսուալ բնույթի բռնի գործողություններ կատարելու կասկածանքով Արմավիր քաղաքում հայտնաբերում են նույն մարզի բնակիչ, 47-ամյա Ալբերտ Կ.-ին ու տեղափոխում ոստիկանության Արմավիրի բաժին, որտեղից նրան ներկայացնում են Հայաստանի քննչական կոմիտեի Արմավիրի մարզային քննչական վարչություն: Պարզվել է, որ Ալբերտ Կ.-ն մոտ 10 օր առաջ, 2 տարբեր օրերի ընթացքում, սեքսուալ բնույթի բռնի գործողություններ է կատարել Արմավիր քաղաքի դպրոցներից մեկի սան, 12-ամյա աղջնակի նկատմամբ: Այդ փաստը ոստիկանություն հրավիրված երեխայի մայրը նույնպես հաստատել է: Տղամարդը խոստովանել է արարքը: Առավել մանրամասնˋ սկզբնաղբյուրում: |
«Այս խուլիգանն ամբողջացնում է «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության ամբողջական կերպարը». Էդգար Ղազարյան (տեսանյութ)
35031.03.2025, 02:48«Իսրայելի ռեժիմը ԱՄՆ-ի կանաչ լույսի ներքո վերսկսել է դաժան հարձակումները Գազայում ապրող ընտանիքների վրա». Փույա Հոսսեինի (լուսանկար)
19519.03.2025, 00:18Դաղստանում սառցալուլան ընկել է երեխայի հետ զբոսնող կնոջ գլխին (տեսանյութ)
287604.03.2025, 01:07«Ապացույց, թե ինչքան է դեգրադացել ՔՊ իշխանությունը». Հակոբ Կարապետյան (տեսանյութ)
118805.02.2025, 00:24Քանյե Ուեսթի կինը Grammy-ի մրցանակաբաշխությանը մերկ է ներկայացել (լուսանկար, տեսանյութ)