Երևանի շենքերից մեկի բակում տղամարդու դի է հայտնաբերվել
Այսօր՝ սեպտեմբերի 25-ին, ողբերգական դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 01։30-ի սահմաններում ոստիկանության Նոր Նորքի բաժին ահազանգ է ստացվել, որ Գալշոյան փողոցի շենքերից մեկի բակում տղամարդու դի կա: Այս մասին հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը:
Ոստիկաններն ու քննիչները պարզել են, որ մահացածը նույն փողոցի շենքերից մեկի բնակիչ՝ 32-ամյա Դավիթ Ի-ն էր։ Փաստի առթիվ Ավան և Նոր Նորք վարչական շրջանների քննչական բաժնում նյութեր են նախապատրաստվում, քննիչի որոշմամբ նշանակվել են մի շարք փորձաքննություններ, այդ թվում՝ դիակի դատաբժշկական։

Во дворе одного из домов в Ереване обнаружено тело мужчины
Сегодня, 25 сентября, в Ереване произошел трагический инцидент. Около 01:30 в отдел полиции Нор-Норка поступил сигнал о том, что во дворе одного из домов на улице Галшояна найдено тело мужчины.
Как сообщает Shamshyan.com, полиция и следователи выяснили, что погибший был жителем одного из домов на этой же улице 32-летний Давид И. По факту инцидента в следственном отделе административных округов Аван и Нор-Норк готовятся материалы, назначен ряд экспертиз, в том числе судебно-медицинская экспертиза тела.