Ինդոնեզիայի ոստիկանությունը որոնում է սրբավայրում պոռնոֆիլմ նկարահանած ռուսներին
Ինդոնեզիայի ոստիկանությունը որոնում է 2 ռուսների, ովքեր մեծահասակների համար նախատեսված տեսահոլովակ են նկարահանել ինդոնեզիացիաների համար սրբազան համարվող Բատուր հրաբխի գագաթին:
Տեսահոլովակը հրապարակվել է մեծահասակների համար նախատեսված հայտնի կայքերից մեկում, որտեղ էլ այն նկատել են տեղացիներն ու աղմուկ բարձրացրել: Հայտնի է, որ տեսանյութը հրապարակվել է ավելի քանի 1 տարի առաջ: Այժմ իրավապահները փորձում են պարզել՝ արդյո՞ք ռուսները դեռ գտնվում են Ինդոնեզիայի տարածքում:
Ըստ ռուսական լրատվամիջոցների, տեսանյութում նկարահանված կինը ռուս հայտնի պոռնոդերասանուհի MihaNika69-ն է, տղամարդը՝ նրա զուգընկեր Միխայիլը: Նրանք ՌԴ Յարոսլավսկի մարզի Ռիբանսկ քաղաքից են:
Բատուր հրաբխի բարձրությունը 1,7 կիլոմետր է, այն երկրի տեսարժան վայրերից է և զբոսաշրջիկների շրջանում լայն տարածում ունի:

Полиция Бали разыскивает россиян, снявшихся в порно
Индонезийская полиция разыскивает двух россиян. Причиной стало пикантное видео, которое они сняли на вершине священного для местных жителей вулкана Батур.
Ролик был опубликован на популярном сервисе для взрослых. Жители Бали обратили на него внимание и поделились в Сети, возмутившись местом, где проходили съемки.
Как сообщает портал Coconut, главными героями видео оказались россияне. В настоящее время полиция устанавливает, находятся ли они на территории Индонезии. Скорее всего, правоохранительные органы опоздали, поскольку ролик опубликован больше года назад.
Как сообщает "Комсомольская правда", речь идет о порноактрисе, известной под ником MihaNika69, а также ее партнере Михаиле. Парочка из Рыбинска Ярославской области. Отмечается, что актеры взрослого кино предпочитают "творить" не в студии, а в основном на свежем воздухе.
Высота вулкана Батур составляет более 1,7 километра. Он является достопримечательностью острова и излюбленным местом для туристов.