«Ծառուկյանի կոնցեռնի հազարավոր աշխատակիցներ խնդիր ունեին ընտրելու Վահագն Գևորգյանին». Ռոմանոս Պետրոսյան
Երկուշաբթի, 10 հունիսի, 2019 թ., 13:00
«Ակնհայտ է, որ պարոն Ծառուկյանի «Մուլտի Գրուպ» կոնցեռնի, եթե ոչ հազարավոր, այլ հարյուրավոր աշխատակիցներ իրենց ընտանքիներով խնդիր ունեին ընտրելու հենց Վահագն Գևորգյանին: Դա նաև նրանց ցուցումով է տրվել աշխատավայրերում, ինչպես նաև շտաբների պետերի մակարդակներով»,- հայտարարեց Կոտայքի մարզպետ Ռոմանոս Պետրոսյանը՝ անդրադառնալով Աբովյանում երեկվա ընտրություններին:

Романос Петросян: Перед сотнями сотрудников концерна Царукяна стояла задача проголосовать за Ваагна Геворгяна
Понедельник, 10 Июня, 2019 года, 13:00
Очевидно, что перед сотнями, если не тысячями, сотрудников концерна Гагика Царукяна «Мульти Груп» и их семьями стояла задача проголосовать за Ваагна Геворгяна. Об этом заявил губернатор Котайской области Романос Петросян, коснувшись вчерашних выборов мэра города Абовян. По его словам, указания были даны на уровне начальников предвыборных штабов.