Սահմանազատման և սահմանային անվտանգության հարցերով հանձնաժողովների երրորդ նիստը տեղի կունենա նոյեմբերի 3-ին
Չորեքշաբթի, 02 նոյեմբերի, 2022 թ., 11:06
ՀՀ ԱԳՆ մամուլի խոսնակը հայտնում է. «Հայաստանի Հանրապետության և Ադրբեջանի Հանրապետության միջև պետական սահմանի սահմանազատման և սահմանային անվտանգության հարցերով հանձնաժողովի անդամները փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորությամբ նոյեմբերի 3-ին Բրյուսելում կմասնակցեն սահմանազատման և սահմանային անվտանգության հարցերով հանձնաժողովների երրորդ նիստին»:

Третье заседание комиссий по делимитации и безопасности армяно-азербайджанской границы состоится 3 ноября
Среда, 02 Ноября, 2022 года, 11:06
Члены комиссии по вопросам демаркации и безопасности границы между Республикой Армения и Республикой Азербайджан во главе с вице-премьером РА Мгером Григоряном 3 ноября в Брюсселе примут участие в третьем заседании комиссий по вопросам демаркации и безопасности границы. Об этом сообщил пресс-секретарь Министерства иностранных дел Армении.