«Կրկին ու վերջնական՝ այս թեմայի շուրջ». Սերգեյ Ղահրամանյան
![]() «Վարորդի ընկեր» ՀԿ-ի համահիմնադիր Սերգեյ Ղահրամանյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Կրկին ու վերջնական այս թեմայի շուրջ. Վերջին օրերին հնչած բոլոր կարծիքները հաշվի են առնվել, այդ թվում և՛ վատ, և՛ լավ կարծիքները: Ոստիկանությունը հայտնում է, որ ոստիկանության նոր ստեղծվելիք պարեկային ծառայության համար տրանսպորտային միջոցների հնարավոր գնումը իրականացվելու է բացառապես մրցութային կարգով՝ մրցույթի բոլոր մասնակիցների համար հավասար պայմանների երաշխավորմամբ: Տեխնիկական առաջադրանքը նախագծվելու է չորս հիմնական բաղադրիչներով. Վստահ եմ, որ ոստիկանությունը որոշումներ ընդունելիս բացառապես ղեկավարվելու է ֆինանսական միջոցների արդյունավետ օգտագործման և հասարակական, ինչպես նաև ոստիկանի անվտանգության մակարդակի բարձրացման նկատառումներով: Թե չէ 2018թ. հունվարի դեպքերը կհիշեք երևի... ու նաև ոստիկանությունը շնորհակալություն է հայտնում մեր համաքաղաքացիներին՝ դրսևորած ուշադրության, սրտացավության և առանձին պրոֆեսիոնալ-մասնագիտական մեկնաբանությունների համար»: Մանրամասները՝ այստեղ: |