10 տղա ունենալուց հետո զույգն աղջիկ է ունեցել
Բոլոր մայրերն էլ երազում են աղջիկ ունենալու մասին, և ահա Ալեքսիս Բրեթի այս երազանքը կատարվել է՝ 10 տղա երեխա ծնելուց հետո նա լույս աշխարհ է բերել աղջիկ երեխայի:
Երբ կինը հղիացել է 11-րդ անգամ, ընտանիքում բոլորը վստահ են եղել, որ դարձալ տղա է ծնվելու: Մեծ է եղել բոլորի զարմանքն ու ուրախությունը, երբ սեռային սկանավորման մեթոդով պարզվել է, որ աղջիկ է ծնվելու: Աղջիկը ծնվել է օգոստոսի 27-ին, նրան տվել են Քեմերոն անունը՝ դերասանուհի Քեմերոն Դիազի պատվին:
Ալեքսիսն աշխատում է ֆիտնես-հրահանգիչ, իսկ նրա ամենամեծ տղան 16 տարեկան է: Բոլոր 10 եղբայրները շատ են սիրում իրենց միակ քույրիկին:
«Հիմա մենք հաստատ կանգ կառնենք, որովհետև մեր ընտանիքն արդեն ամբողջական է»,- կատակել է ընտանիքի մայրը՝ խոստովանելով, որ բազմաթիվ դրական հույզեր է ապրել՝ առաջին անգամ գնելով վարդագույն զգեստներ:
Ճիշտ է, ընտանիքը նաև բազմաթիվ դժվարություններ է հաղթահարում: 6 տարի առաջ ընտանիքի հոր՝ Դավիթի մոտ ախտորոշվել է Փարքինսոնի հիվանդություն, սակայն հիմա, շնորհիվ դեղամիջոցների, նրա վիճակը կայուն է: Իսկ պատկերացնելու համար, թե ինչ դժվարությամբ է ընտանիքի մայրը հասցնում հոգալ բոլորի կարիքները, բավական է միայն իմանալ, որ նա շաբաթական 50 անգամ լվացք է անում:

После 10 мальчиков мама, наконец, родила девочку
Алексис и ее муж Дэвид во время беременности были почти уверены, что у них будет еще один мальчик.Но они сильно удивились, когда открыли результаты гендерного сканирования - у них наконец-то родится дочка.Девочка родилась 27 августа, ее назвали Кэмерон в честь актрисы Кэмерон Диаз.
Алексис работает фитнес-инструктором. Самому старшему ее сыну - 16 лет. Братья очень любят маленькую сестренку.
Мама пошутила, что сейчас они определенно остановятся, так как их семья - укомплектована полностью.
Бретт объяснила, что она не пыталась специально забеременеть дочкой, более того беременность была случайной, но они с мужем - очень счастливы. Она также призналась, что получала массу удовольствия, покупая розовые вещи в первый раз.
Алексис сказала, что их иногда судят за то, что у них такая большая семья, но они к этому привыкли и не позволяют таким комментариям влиять на них.
Шесть лет назад у Дэвида диагностировали болезнь Паркинсона, но сейчас ему удается поддерживать здоровье благодаря медикаментам.
Жизнь не так проста с таким большим количеством детей в доме. Например, семья стирает белье 49 раз в неделю. И если они куда-то едут, то вынуждены делать по две ходки. Но тем не менее, это - очень счастливая и дружная семья.