«Ռեժիմն ավելի է մեծացնելու ատելության դոզան». Տիգրան Վարդանյան
![]() ՀՀԿ խորհրդի անդամ Տիգրան Վարդանյանի ֆեյսբուքյան գրառումը. «Նիկոլական աղբն էնպես ա ծանր տանում արցախցիներին տրամադրված օգնությունը, կարծես թե իրենց հոր գրպանից են այդ գումարները հատկացվել: Եթե Հայաստանը լիներ իրավական պետություն, ապա միջազգային կառույցներից տրամադրված գումարները կիմանայինք, թե ինչպես է մեջ-մեջ եղել, ինչպես է անհետացել դրա մեծ մասը: Սա մեկ: Ու առհասարակ, եթե լիներ թուրքին չծառայող իշխանություն, ապա նման խնդրի առաջ առհասարակ չէինք կանգնի: Աղբյուրը` Տիգրան Վարդանյան |
«Կախված բժշկի նշանակած «գլխացավի» դեղի ազդեցությունից՝ ինքը կարող է ձերբակալել ընտրված քաղաքապետին»․ Էդգար Ղազարյան (տեսանյութ)
021:30«Սպասում ենք՝ Մարտուն Գրիգորյանը պատասխանի․ մենք թշնամական հարցեր չունենք»․ Վարդան Ղուկասյան (տեսանյութ)
8319:54«Թող չմիավորվեն, ՔՊ-ն կշահի, իրենք էլ կմնան կոտրած տաշտակի առաջ»․ Միքայել արքեպիսկոպոս Աջապահյանը՝ Գյումրիի քաղաքապետի ընդդիմադիր թեկնածուների մասին (տեսանյութ)
10319:30Գյումրու ընտրություններին մասնակցած «Իմ հզոր համայնք»-ի անդամ Սուսաննա Մկրտչյանն ինքնաբացարկ է հայտնել
12218:24«Գերմանիայի նախագահն այցելել է Ցեղասպանության հուշահամալիր, ու նրա հետ չեն եղել նիկոլն ու իր զուգընկերուհին». Մարգարիտ Եսայան