Վաղը կլինի այս տարվա վերջին արևի խավարումը․ ի՞նչ կբերի այն կենդանակերպի բոլոր նշաններին
Դեկտեմբերի 26-ին Արևի խավարումը կլինի Այծեղջյուրի նշանում, որը կտա ձմեռվա ամիսներին խավարումների մեկնարկը: Բացվող միջանցքը կտևի մոտ 2 շաբաթ և հունվարի 10-ին կփակվի Լուսնի խավարմամբ, որը կանցնի Խեցգետնի նշանի տակ: Այժմ կներկայացնենք, թե ինչ է պետք ակնկալել արևի խավարումից և խավարման միջանցքից՝ Կենդանակերպի յուրաքանչյուր նշանի համար։
Եվ այսպես, Արևի խավարումը փոփոխություններ կբերի մեր կյանք և այն կլինի մեզ համար շատ ավելի դրական, քան Լուսնի խավարումը, որը տեղի կունենա հունվարին: Հունվարն ամենևին էլ դյուրին ամիս չէ, ինչպես և ամբողջ 2020 թվականը: Արեգակի խավարումը դեկտեմբերի 26-ին բերելու է փոփոխություններ, որոնք, հավանաբար, ազդեցություն կունենան ավելի քան մեկ տարի: Փոփոխությունները պարտադիր չէ, որ ակնթարթորեն լինեն, ինչ որ մեկի համար նրանք կարող են ավելի դանդաղ զարգանալ, մյուսների համար ավելի արագ:
Խոյերի համար այս Արևի խավարումը կարող է որևէ նոր բան բերել թեʹ աշխատանքի, թեʹ կարիերայի ու սոցիալական կարգավիճակում: Սա կարող է լինել նոր աշխատանք, նոր պաշտոն, ձեր կարիերայի նկրտումները կավելանան: Կարող է փոփոխվել նաև սոցիալական կարգավիճակը, օրինակ, կարող եք պարզել, որ դուք կդառնաք ծնող, տատիկ կամ պապիկ, մորաքույր կամ հորեղբայր և այլն: Գուցե ձեզանից ինչ-որ մեկը գնա ուսումնական հաստատություն և դառնա ուսանող, սա նույնպես կարգավիճակի փոփոխություն է: Ամուսնություններ, նոր պաշտոններ, առհասարակ, այն ամենը, ինչը վերաբերում է սոցիալական կարգավիճակին։
Ցուլերի համար այս խավարումը կազդի թեʹ ուսման, թեʹ կրթության ու ճանապարհորդության, ինչպես նաև հեռու գտնվող մարդկանց հետ հարաբերությունների վրա: Այս շրջանում այն նոր բան ձեզ կտա: Դուք կարող եք որոշել կրթություն ստանալ, օրինակ՝ երկրորդ բարձրագույն կրթություն, կամ գուցե դա ինչ-որ դասընթացներ լինեն, եթե արդեն սովորում եք, ապա ձեր ուսումնական գործընթացում հնարավոր են փոփոխություններ: Ցուլը կարող է մեկնել ուղևորության և ուղևորվել այնտեղ, որտեղ նախկինում չի եղել: Ուղևորության ընթացքում կարող եք հանդիպել հետաքրքիր մարդկանց: Խավարումը կազդի հեռվում գտնվող մարդկանց հետ ձեր հարաբերությունների վրա, դա կարող են լինել ձեր հարազատները, ընկերները, գործընկերները կամ սիրած էակները: Նոր մարդիկ կարող են լինել ձեր կյանքում, եթե նրանք մտերմանան ձեզ հետ, ապա դա կլինի երկար ժամանակով։
Երկվորյակներին խավարումը կբերի նորություններ՝ կապված մեծ գումարների, ներդրումների, վարկերի, բիզնես գործընկերների գումարի, կամ ընտանեկան բյուջեի հետ՝ կապված տարատեսակ վճարումների հետ: Հանկարծակի անսպասելի իրադարձություններ կարող են առաջանալ ձեր կյանքում: Նաև այս խավարումը ձեզ կբերի ներքին փոփոխություններ, որոնք շուտով կանդրադառնան արտաքինի վրա: Եվ բացի այդ, երկվորյակների համար խավարումը կարող է բերել նոր հարաբերություններ:
Խեցգետնի համար այս խավարումը կանդրադառնա համագործակցության շրջանակների վրա: Եթե խոսքը գնում է գործնական հարաբերությունների մասին, ապա հարաբերությունների ձևաչափը կարող է փոխվել, բիզնես գործընկերը կարող են հայտնվել կամ լքել ձեր կյանքը: Կլինեն նոր համագործակցություններ: Խավարումը կազդի ձեր ամուսնու կամ կնոջ հետ հարաբերությունների վրա: Սա կարող է լինել նոր ընդհանուր հետաքրքրության, նոր նպատակներ, որոնց միասին ձգտել եք, հարաբերությունների ձևաչափը կարող է փոխվել, ընտանիքը կարող է մեծանալ: Այն Խեցգետինները, որոնց հարաբերությունները վաղուց արդեն փլուզման եզրին են, խավարման պատճառով, կարող են որոշում կայացնել արմատական փոփոխություններ անել: Այս նշանի տակ ծնված մարդիկ կարող են նաև ընտանիք ստեղծել:
Առյուծներներին այս խավարումը կբերի փոփոխություններ թե՛ ներկա գործերում, թե՛ աշխատավայրում, այնպես էլ տանը: Ձեր խնդիրների և պարտականությունների ցանկը կարող է փոխվել, դրանք կարող են աճել կամ նվազել: Աշխատանքի ոլորտում աշխատանքային գրաֆիկը կարող է փոխվել, ղեկավարությունը կարող է փոխվել, նոր աշխատակիցներ կարող են միանալ ձեր թիմ: Գուցե ձեր գրասենյակը փոխի հասցեն, և դուք կտեղափոխվեք: Բացի այդ, խավարումը կարող է ազդել ձեր առողջության վրա, բայց այստեղ դա կախված է ձեր անձնական իրավիճակից:
Կույսերի համար այս խավարումը նորություններ կբերի երեխաների հետ կապված հարցերում, այս փոփոխությունները կարող են վերաբերել նաև ձեր երեխաներին։ Խավարումը կանդրադառնա նաև ձեր ռոմանտիկ հարաբերությունների վրա, գոյություն ունեցող հարաբերությունները կարող են նոր զարգացում ստանալ: Կույս նշանի միայնակ ներկայացուցիչները կարող են ռոմանտիկ ծանոթություններ ունենալ: Բացի այդ, խավարումը կազդի ձեր ստեղծագործական նախագծերի վրա, կարող եք ունենալ նոր հոբբի, որը կփոխի ձեր ազատ ժամանակը:
Կշեռքների համար կլուծվեն անշարժ գույքի հետ կապված խնդիրները, այն կապված կլինի անշարժ գույքի գործարքների, փաստաթղթերի հետ: Ձեր տանը կարող են փոփոխություններ լինել, ինչպիսիք են վերանորոգումը, տեղափոխումը, բնակարանների ավելի լավ պայմանները, բնակության փոփոխությունը: Եվ փոփոխությունը կարող է կապված լինել ձեր ընտանիքի անդամների կամ ձեր ծնողների հետ: Ձեր ընտանիքը կարող է մեծանալ, ինչ-որ մեկը կտեղափոխվի, կարող է հայտնվել ընտանիքի նոր անդամ:
Կարիճների համար այս խավարումը նորություններ կբերի՝ կապված սոցիալական ոլորտի հետ: Նորությունները և իրադարձությունները կարող են կապված լինել հարևանների, գործընկերների, հարազատների, ընկերների հետ: Կարող է տեղի ունենալ կարևոր ծանոթություններ, կարող եք որոշ կարևոր տեղեկություններ լսել ձեզ համար: Կլինեն, հավանաբար, գործարքներ, ձեռք կբերեք մեքենա կամ կվաճառեք: Հնարավոր է նաև ձեռք բերել համակարգիչ, հեռախոս և այլ տեխնիկա:
Աղեղնավորների համար այս խավարումը ձեզ կբերի լուծումներ ֆինանսների և գույքի խնդիրների ոլորտում: Կարող են գործարքներ լինել ձեր գույքի հետ կապված, գուցե այն վաճառեք կամ հակառակը՝ ձեռք բերեք: Ինչ-որ նոր բան կարող է կապված լինել գումարի հետ, կարող է վարկ վերցնեք, որը կհաստատվի: Ձեր եկամուտը կարող է ավելանալ և կարող են հայտնվել նաև եկամտի նոր աղբյուրներ:
Այծեղջյուրների համար այս խավարումը կարող է շատ մեծ ազդեցություն ունենալ, քանի որ խավարումը տեղի է ունենում հենց ձեր նշանի տակ։ Եվ սա նշանակում է, որ դա կազդի ձեր արտաքինի, անհատականության, անձնական կյանքում փոփոխությունների վրա: Դուք կարող եք փոխել ձեր տեսքը, սանրվածքը: Կարող եք ինչ-որ թանկ բան ձեռք բերել, անձամբ ինքներդ ձեզ համար: Բացի արտաքին փոփոխություններից, կարող են տեղի ունենալ նաև ներքին փոփոխություններ, սա արժեքների վերագնահատման, որոշ հանգամանքների կամ որոշակի անձի նկատմամբ վերաբերմունքի փոփոխություն է:
Ջրհոսների համար այս խավարումը կարող է ինչ-որ նոր գաղտնիքներ բերել: Գուցե դուք կունենաք գաղտնի հարաբերություններ, որոնք ինչ-ինչ պատճառներով չեք ցանկանա ներկայացնել ուրիշներին: Խավարման շնորհիվ կարող եք փոխել ձեր ապրելակերպը՝ դարձնելով այն ավելի առողջ: Նաև այս խավարումը կազդի մենակության, մեկուսացման, սահմանափակումների վրա՝ անհետացնելով դրանք, բայց ամեն ինչ կախված է հենց իրավիճակից, գուցե, օրինակ, սահմանափակումներից ազատվելուց, բայց ինչ-որ մեկի համար նրանք կարող են հակառակ ազդեցությունն ունենանալ, իսկ որոշ Ջրհոսներ կարող են ազատվել միայնությունից:
Ձկների համար այս խավարումը կարող է բերել նոր հարաբերություններ, կարող եք միանալ ինչ-որ խմբերի, անդամակցել նոր թիմի: Ձեր կյանքում կարող են հայտնվել նոր նախագծեր, հնարավոր է մասնակցեք ինչ-որ մրցույթի: Դուք կարող եք ձեռք բերել ժողովրդականություն, մարդիկ հետաքրքրված կլինեն շփվել ձեզ հետ: Բացի այդ, այս խավարումը կարող է ձեզ բերել նոր երազանքներ:

Солнечное затмение 26 декабря. Что оно принесёт каждому знаку знаку зодиаку
26 декабря состоится судьбоносное солнечное затмение в знаке козерог, которое откроет коридор зимних затмений. Коридор будет длится около 2 недель и закроется лунным затмением 10 января в знаке рак. В этой статье я расскажу что ожидать от солнечного затмения и от коридора затмений каждому знаку зодиаку, а лунном затмению будет посвящена отдельная статья.
И так солнечное затмение принесёт в нашу жизнь перемены, что то новое и оно будет для большинства из нас более позитивным чем лунное затмение, которое состоится в январе. Январь вообще не простой месяц, как и в целом 2020 год,но об этом тоже я расскажу отдельно. Солнечное затмение 26 декабря принесёт перемены которые будут влиять возможно не один год на нашу жизнь. Перемены могут быть не обязательно одномоментными, у кого то они могут развиваться медленнее, у кого то стремительнее, кто то уже может почувствовать что вокруг вас что то меняется, а кто то первые звоночки перемен услышит после того как оно произойдёт спустя несколько недель.
Овны, для вас это солнечное затмение может принести что то новое в вашей работе, карьере или социальном статусе. Это может быть новая работа, новая должность, ваши карьерные амбиции возрастут. Может изменится ваш социальный статус, так например вы можете узнать о том, что станете родителями, бабушкой или дедушкой, тетей или дядей и так далее. Возможно кто то из вас поступит в образовательное учреждение и станет студентом, это тоже смена статуса. Замужество, женитьба, новая должность, в общем сюда можно отнести всё то что относится к социальному статусу, к вашему положению в обществе.
Тельцы, у вас это солнечное затмение будет оказывать влияние на ваше обучение, образование, путешествия и взаимоотношения с людьми из далека. Именно в этих сферах к вам придёт что то новое. Вы можете решить получить образование, например второе высшее или возможно это будут какие то курсы, если вы уже учитесь, то возможны изменения в вашем образовательном процессе. Тельцы могут отправится в путешествие, и побывать там где никогда раньше небыли, в поездке вы можете познакомится с интересными людьми. Затмение окажет влияние на ваши взаимоотношения с людьми из далека, это могут быть ваши родственники, друзья, деловые партнёры, возлюбленные. Новые люди могут войти в вашу жизнь, если они войдут, то это будет надолго, как и если вдруг вы прекратите с кем то общение, то шансы на возобновление вашего общения будут минимальными. Кроме этого перемены могут быть связанны с родственниками вашего партнёра по браку или если вы просто встречаетесь, то очень вероятно что вы будете представлены родственникам своего возлюбленного или возлюбленной.
Близнецы, для вас затмение принесёт что то новое связанное с большими деньгами, инвестициями, кредитами, деньгами бизнес партнёров или с семейным бюджетом, с различными видами выплат. Могут произойти и резкие неожиданные события. Также, это затмение может помочь вам что то осознать и это принесёт вам внутренние перемены, которые вскоре отразятся и на внешнем плане. Затмение может принести вам новости и взаимодействие с различными государственными учреждениями, официальными инстанциями. Также кому из близнецов это затмение может принести встречу с человеком который увлекается эзотерикой, астрологией или психологом, возможно вы и сами будете изучать что то необычное, нетрадиционное. И кроме это, для вас близнецы, затмение может принести новые интимные отношения.
Раки, у вас это затмение затронет сферу партнёрских отношений. Если это деловые отношения, то здесь может изменится формат отношений, деловой партнёр может как появится, так и уйти из вашей жизни. Возможно у вас будет новое сотрудничество. Затмение будет влиять на ваши отношения с вашим мужем или женой. Это может быть появление нового общего интереса, новой цели к которой вы вместе будете стремится, может изменится формат отношений, семья может увеличиться. Те раки чьи отношения давно были на грани расставания, благодаря затмению могут решиться на кардинальные перемены. Свободные представители знака рак могут по такому затмению создать семью.
Львы, вам это затмение принесёт изменения в ваших текущих повседневных делах как на работе, так и дома. Может измениться список ваших дел и обязанностей, они могут как увеличиться, так уменьшиться. У вас могут появится помощники на работе, а у кого то возможно и помощники по хозяйству. На работе может измениться график работы, может смениться руководство, в коллектив могут прийти новые сотрудники. Возможно ваш офис поменяет адрес и вы будете переезжать. Кроме этого затмение может оказать влияние и на ваше здоровье, но здесь уже зависит от вашей личной ситуации. У кого то может появится в доме домашнее животное, ну или по крайней мере у вас появится желание его завести.
Девы, для вас это затмение принесёт новшества в темах связанных с детьми, у ваших детей могут произойти перемены. Затмение будет влиять на ваши романтические отношения, существующие отношения могут перейти на новую ступень или у кого то может произойти расставание и в вашу жизнь войдёт новый партнёр. У одиноких представителей знака дева может состоятся романтическое знакомство. Кроме этого, затмение будет влиять на ваши творческие проекты, у вас может появится новое увлечение, хобби и ваше свободное время вы будете проводить по другому, может измениться ваш досуг.
Весы, к вам придёт что то новое связанное с вопросами недвижимости, возможно это сделки по недвижимости, оформление документов. В вашем доме могут произойти перемены, это ремонт, переезды, улучшение жилищных условий, смена места жительства. И перемены могут быть связаны с членами вашей семьи или вашими родителями. Ваша семья может увеличиться, кто то будет съезжаться или разъезжаться, может появится новый член семьи.
Скорпионы, вам это затмение принесёт что то новое в сфере ваших социальных контактов. Новости и события могут быть связанны с вашими соседями, коллегами, родственниками, друзьями. Может произойти важное знакомство, может прийти какая то значимая информация для вас. Что то новое у вас может быть связанно с поездками на небольшие расстояния и транспортом, здесь вероятно сделки, покупка или продажа транспортного средства. Также возможно приобретение средств коммуникации, компьютера, телефона и так далее. Кроме этого, вы можете ещё и пройти какое то обучение, курсы.
Стрельцы, для вас это затмение принесёт вам что то новое в сфере финансов и имущественных вопросов. Могут быть сделки с вашим имуществом, возможно это продажа или наоборот приобретение. Что то новое может быть связанно с деньгами, вам могут одобрить кредит если для вас это актуально. Может увеличиться ваш доход, а также могут появиться новые источники дохода.
Козероги, это затмение на вас может повлиять очень сильно, потому чт оно происходит в вашем знаке. А это значит что повлияет на вашу внешность, личность, личные достижения. Вы можете поменять имидж, причёску, сделать какие то процедуры которые направлены на улучшение внешности. Можете приобрести какую то дорогостоящую вещь, лично для себя. Помимо внешних перемен могут произойти и внутренние перемены, это переоценка ценностей, изменение отношения к каким то обстоятельствам или конкретному человеку. Вы можете изменить что то в своём характере, изменить линию своего поведения. И также возможна постановка новых целей, которые касаются лично вас, которые направлены на ваши личные достижения, ну после постановки их реализация.
Водолеи, вам это затмение может принести что то тайное, у вас могут появится секреты. Возможно у вас появится скрытая деятельность или тайные отношения, которые по определённым причинам вы не будете афишировать перед окружающими. Благодаря затмению вы можете изменить образ жизни на более здоровый. Также это затмение будет влиять на одиночество, изоляцию, ограничения, окончание чего либо, но здесь всё зависит от вашей личной ситуации, возможно к примеру как избавление от ограничений, а у кого то они наоборот могут появится, а некоторые водолеи могут избавится от одиночества. А возможно кто то наоборот начнёт вести замкнутый образ жизни и причём сделает это добровольно и будет чувствовать себя при этом, очень комфортно. Благодаря этому затмению могут быть актуальными вопросы связанные с эмиграцией, легализацией, официальным оформлением или регистрацией.
Рыбы, это затмение может принести вам новую дружбу, вы можете вступить в какую то группу, сообщество, войти в новый коллектив. Новый проект может появится у вас в интернете, возможно участие в каком то конкурсе. Вы можете обрести популярность, людям будет интересно с вами общаться. Кроме этого это затмение может принести вам новую мечту, вы очень сильно чем то загореться, и приступить к реализации желанной цели.