«Կառավարության նիստում բեմադրվել է ոստիկանապետ Վահե Ղազարյանի որդուն տուգանելու ներկայացումը». Էդգար Ղազարյան
Շաբաթ, 22 հունվարի, 2022 թ., 12:06
ՍԴ աշխատակազմի նախկին ղեկավար Էդգար Ղազարյանի գրառումը. «Երկու տարի առաջ Ճանապարհային ոստիկանության կողմից Նիկոլ Փաշինյանի հետ ապրող տիկնոջը՝ Աննա Հակոբյանին 10․000 դրամ տուգանելու բեմադրությունից հետո, 2022 թվականի հունվարի 20-ին կառավարության նիստում բեմադրվել է Ոստիկանության պարեկային ծառայության կողմից ՀՀ ոստիկանության պետ Վահե Ղազարյանի որդուն տուգանելու ներկայացումը։
Սցենարի հեղինակ և գլխավոր ռեժիսոր անտաղանդ պրոդյուսեր Նիկոլ Փաշինյան, դերերում՝ Աննա Հակոբյան, Վահե Ղազարյան, ոստիկան դարձած նախկին ուսուցիչներ»։

Эдгар Казарян: На заседании правительства была инсценирована постановка наложения штрафа на сына начальника полиции
Суббота, 22 Января, 2022 года, 12:06
Бывший руководитель аппарата Конституционного суда Армении Эдгар Казарян на своей странице в Facebook пишет: «Два года спустя, после инсценировки Дорожной полицией наложения штрафа в размере 10 000 драмов на Анну Акопян – женщину, проживающую с Николом Пашиняном, 20 января 2022 года на заседании правительства была инсценирована постановка наложения штрафа на сына начальника полиции РА Ваге Казаряна со стороны Патрульной службы полиции.
Автор сценария и главный режиссер – бездарный продюсер Никол Пашинян, в ролях — Анна Акопян, Ваге Казарян, бывшие учителя, ставшие полицейскими».