Շաբաթ, 13 մայիսի, 2023 թ., 19:36
Կինը հայտնի արտիստին մեղադրել է սեռական բռնության բազմաթիվ դեպքերի, ինչպես նաև հարձակման մեջ։ Նրա խոսքով՝ Ալենն իրեն բռնության է ենթարկել 18 ամիս։ Տուժողը պնդում է, որ համատեղ ճամփորդության ժամանակ արտիստը դիպել է իր ինտիմ հատվածներին, ինչպես նաև հասարակության մեջ իր հանդեպ իրեն անվայելուչ է պահել և հալածել իրեն հյուրանոցում։
Նա նաև հայտարարել է, որ երգիչն իրեն զրկել է կուսությունից, որից հետո ստիպել է նրան դեղ ընդունել՝ չհղիանալու համար։ «Նա ինձ մեխել էր տեղում: Այդ պահին իմ կամքը ինձ հետ չէր։ Ես գործնականում կաթվածահար էի», - հիշում է Ալենի նախկին մենեջերը:
Ինքը՝ քանթրի երգիչը, պնդում է, որ նրանք կոնսենսուսային սեռական հարաբերություն են ունեցել։ Ալենն ընդգծել է, որ իրեն ուղղված մեղադրանքները կեղծ են։
Ավելի վաղ ամերիկացի երգչուհի և դերասանուհի Մելիսա Շումանը բռնաբարության նոր հայց էր ներկայացրել Backstreet Boys հանրահայտ խմբի մենակատար Նիկ Քարթերի դեմ։

На кантри-певца Джимми Аллена подали в суд за нападение и изнасилование
Бывший менеджер американского кантри-певца Джимми Аллена подала в суд на музыканта. Об этом пишет Variety. Женщина обвинила известного артиста в многократных случаях сексуального насилия, а также нападении. По ее словам, она подвергалась насилию со стороны Аллена в течение 18 месяцев. Потерпевшая утверждает, что во время совместной поездки артист прикасался к ней в интимных местах, а также прижимался на публике и домогался в гостинице.
Также она заявила, что исполнитель лишил ее девственности, после чего заставил принять препарат, чтобы не забеременеть. «Он удерживал меня на месте. В тот момент моя воля была просто за дверью. Я была практически парализована», — вспоминает экс-менеджер Аллена.
Сам кантри-певец настаивает на том, что у них были сексуальные отношения по обоюдному согласию. Аллен подчеркнул, что обвинения в его адрес являются ложными.
Ранее американская певица и актриса Мелисса Шуман подала новый иск об изнасиловании против солиста популярного бойз-бэнда Backstreet Boys Ника Картера. «Против певца Backstreet Boys Ника Картера подали иск за якобы сексуальное насилие и нападение», — говорится в документе.