«Նիկոլին պետք են թալան-փարթիներ. մանիպուլյատիվ կտերը դադարել են մոգական ազդեցություն ունենալ». Նաիրա Զոհրաբյան
Հինգշաբթի, 09 փետրվարի, 2023 թ., 10:24
«Փաշինյանի մանիպուլյատիվ կտերն այլևս դադարել են հասարակության շատ ավելի լայն զանգվածների վրա մոգական ազդեցություն ունենալ, Նիկոլին արդեն պետք են թալան-փարթիներ»,- այս մասին 24News-ի եթերում հայտարարել է ԱԺ նախկին պատգամավոր Նաիրա Զոհրաբյանը՝ անդրադառնալով պատգամավորներ Սեյրան Օհանյանին և Արմեն Չարչյանին անձեռնմխելիությունից զրկելու հարցին:
Զոհրաբյանը հարց է բարձրացրել՝ «երբ Նիկոլ Փաշինյանի օրոք ղեկավարած ԳՇ պետի օգնական Պողոս Պողոսյանը 25 մլն դրամով հողատարածք է գնել ու 420 մլն-ով վաճառել պատգամավոր Իշխան Զաքարյանին, բա ինչի՞ Գլխավոր դատախազն այդ գործով միջնորդություն չի ներկայացնում»:
Գլխավոր դատախազի՝ ԱԺ-ում ներկայացրած միջնորդությունների քննարկմանն ընդդիմության չմասնակցելը Զոհրաբյանը վախկոտություն է անվանել. «Ինչի՞ չեք գնում, վախենո՞ւմ եք Նիկոլից, բա գնացեք և նրա երեսին ասեք այն, ինչ ասում եք ԱԺ-ի միջանցքներում և ինչ գրում եք ձեր գրառումներում»:

Наира Зограбян: Манипулятивные приемы Пашиняна перестали магически воздействовать на широкие массы населения
Четверг, 09 Февраля, 2023 года, 10:24
«Манипулятивные приемы Пашиняна перестали магически воздействовать на широкие массы населения, Николу уже нужны «грабежные вечеринки»», — заявила в эфире 24News бывший депутат НС Наира Зограбян, касаясь ходатайств о лишении неприкосновенности депутатов Сейрана Оганяна и Армена Чарчяна.
«Когда помощник начальника Генштаба Погос Погосян купил участок земли за 25 млн драмов и продал его депутату Ишхану Закаряну за 420 млн, почему Генеральная прокуратура не подала ходатайство?», - отметила Зограбян.
Зограбян назвала трусостью неучастие оппозиции в обсуждении ходатайств, поданных Генпрокуратурой в Национальное Собрание.
«Почему вы не участвуюте? Боитесь Никола? Пойдите и скажите ему в лицо то, что говорите в коридорах НС или пишете на своих страницах», - подчеркнула бывший депутат.