Վարդապետյանը ներկայացնում է Օհանյանի նկատմամբ հանրային քրեական հետապնդում հարուցելուն համաձայնություն տալու մասին միջնորդագիրը
Երեքշաբթի, 07 փետրվարի, 2023 թ., 10:18
ՀՀ գլխավոր դատախազ Աննա Վարդապետյանն այս պահին ԱԺ-ում ներկայացնում է «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Սեյրան Օհանյանի նկատմամբ հանրային քրեական հետապնդում հարուցելուն համաձայնություն տալու մասին միջնորդագիրը: Բովանդակությունը ներկայացնելու համար Վարդապետյանին հատկացվել է 20 րոպե:

Генпрокурор представляет ходатайство о возбуждении уголовного преследования в отношении Сейрана Оганяна
Вторник, 07 Февраля, 2023 года, 10:18
Генеральный прокурор РА Анна Вардапетян представляет Национальному Собранию ходатайство о даче согласия на возбуждение уголовного преследования в отношении депутата от фракции «Айастан» Сейрана Оганяна. Вардапетян отведено 20 минут, чтобы представить содержание ходатайства.