«Փաշինյա՛ն, հեռացիր, Քոչարյա՛ն, մոռացիր». Մհեր Արմենիա
«Ազգի ձայն» կուսակցության հիմնադիր Մհեր Արմենիան ֆեյսբուքյան եթերում գրառում է կատարել՝ «Փաշինյան հեռացիր։ Քոչարյան մոռացիր»: Նա նաև տեսահոլովակ է կցել՝ «Актуально…» մեկնաբանմամբ:
Տեսահոլովակ՝ «Հեռացիր, մոռացիր»
«Նիկոլ Փաշինյանը հեռանալու է իշխանությունից, ու մենք փակելու ենք չարաբաստիկ էջը երկրի համար: Նա պարտության սիմվոլ է: Հորդորո՛ւմ եմ հրաժարական տալ»,- ֆեյսբուքյան եթերում ասել է երգիչը:
«Ինչ վերաբերում է Ռ. Քոչարյանին ու նրա աջակիցներին, ամո՛թ է, դուք իրական աջակիցներ չեք, դուք փողով եք աջակցում: Ցավում եմ, որ Ձեր աջակիցները՝ պարո՛ն Քոչարյան, այսպիսի մարդիկ են»,- հավելել է Մհեր Արմենիան:

Мгер Армения: Пашинян – уходи, Кочарян – забудь
«Пашинян – уходи. Кочарян – забудь», - на своей странице в Facebook написал руководитель партии «Голос нации» и певец Мгер Месропян, более известный как Мгер Армения.
«Никол Пашинян уйдет из власти, и мы закроем злосчастную для страны страницу. Он – символ поражения. Призываю его уйти в отставку», - заявил певец.
«Что касается сторонников Роберта Кочаряна – вы не настоящие сторонники, вы поддерживаете деньгами. Мне очень жаль, господин Кочарян, что у вас такие сторонники», - добавил Мгер Армения.
Ранее мы сообщали, что Мгер Армения инициировал общенациональное движение с требованием отставки исполнительной власти. Ожидается, что 7 ноября в Ереване состоится митинг движения.