«ՊՍԺ»-ը ներկայացրել է Մեսսիի առաջին օրը Փարիզում
«Պարի Սեն-Ժերմեն»-ն Instagram-ում տեսանյութ է հրապարակել, որում երևում է, թե ինչպես է հարձակվող Լիոնել Մեսսին առաջին օրն անցկացրել Ֆրանսիայի մայրաքաղաքում:
Տեսանյութում ցուցադրված է, թե ինչպես է «Բարսելոնայի» նախկին ֆուտբոլիստը վայրէջք կատարում Փարիզում, բուժզննում անցնում, ողջունում թիմի երկրպագուներին, հանդիպում անցկացնում ակումբի ղեկավարության հետ և պայմանագիր կնքում:
Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ ֆուտբոլիստի հետ պայմանագիրը նախատեսված է 2 տարով՝ ևս 1-ով երկարաձգելու հնարավորությամբ, իսկ նրա աշխատավարձը կկազմի տարեկան 35 միլիոն եվրո։ Նոր ակումբում՝ հարձակվողը հանդես կգա 30 համարի մարզաշապիկով։

«ПСЖ» показал первый день Месси в Париже
«Пари Сен-Жермен» опубликовал в Instagram видео, в котором показывается, как нападающий Лионель Месси провел первый день во французской столице.
В ролике показано, как бывший футболист «Барселоны» приземляется в Париже, проходит медосмотр, приветствует фанатов команды, проводит встречу с руководством клуба и подписывает контракт.
«ПСЖ» объявил о переходе аргентинца 10 августа. Соглашение с футболистом рассчитано на два года с возможностью продления еще на один сезон, а его зарплата составит €35 млн в год. В новом клубе форвард будет выступать под 30-м номером.