ՀՐԱՏԱՊ ԼՈՒՐ. Արցախի ՊԲ-ն հրապարակել է 51 զոհված զինծառայողի անուն
![]() Ադրբեջանական ագրեսիան հետ մղելու ընթացքում զոհված զինծառայողները Բրսոյան Գագիկ Սեդրակի, ծնվ. 2002թ. Օվսեյան Ռաֆայել Արմանի, ծնվ. 2001թ. Գրիգորյան Հովհաննես Կարլենի, ծնվ. 1995թ. Պահեստազորային Հովսեփյան Կամո Շահենի, ծնվ. 1976թ. Կամավորական Պետրոսյան Հաբեթ Վրեժի, ծնվ. 1965թ. Կամավորական Բուդուրյան Վահագն Նահապետի, ծնվ. 1996թ. Կամավորական Սարգսյան Ալեքսանդր Համլետի, ծնվ. 1988թ. Կամավորական Մաթևոսյան Լեռնիկ Մարտիկի, ծնվ. 1967թ. Պողոսյան Սարգիս Գարեգինի, ծնվ. 1982թ. Մելքոնյան Սերոբ Մելիքի, ծնվ. 1969թ. Ղազարյան Արման Վարդանի, ծնվ. 1981թ. Հարությունյան Մհեր Վոլոդյայի, ծնվ. 1973թ. Գինոսյան Վաչագան Անուշավանի, ծնվ. 1985թ. Վիրաբյան Սերյոժա Սմբատի, ծնվ. 1995թ. Գրիգորյան Վազգեն Հմայակի, ծնվ. 1976թ. Օթարյան Թաթուլ Մերուժանի, ծնվ. 1986թ. Սալանյան Բագրատ Ռուբենի, ծնվ. 1982թ. Արշակյան Զոհրաբ Սամվելի, ծնվ. 1990թ. Խաչատրյան Արտյոմ Կարապետի, ծնվ. 1994թ. Գասպարյան Սամվել Սահակի, ծնվ. 1994թ. Բադոյան Նվեր Արտաշի, ծնվ. 1972թ. Պետրոսյան Արտյոմ Արամի, ծնվ. 1996թ. Ջալավյան Դավիթ Խորենի, ծնվ. 1999թ. Խեչումյան Արտակ Նորիկի, ծնվ. 1982թ. Միկոյան Տիգրան Արսենի, ծնվ. 1997թ. Ավետիսյան Էլֆիկ Մկրտիչի, ծնվ. 2000թ. Սարգսյան Նարեկ Անաստասի, ծնվ. 1991թ. Դիլանյան Գագիկ Էդվարդի, ծնվ. 2000թ. Թադևոսյան Վահան Սուրիկի, ծնվ. 1987թ. Սոսյան Սուրեն Սեյրանի, ծնվ. 2001թ. Հարությունյան Հարություն Գևորգի, ծնվ. 1998թ. Աթայան Վլադիսլավ Գեորգիի, ծնվ. 1980թ. Ավետիսյան Վլադ Արայիկի, ծնվ. 1995թ. Բաբայան Հովիկ Վիլյաթի, ծնվ. 1980թ. Դավթյան Սլավա Ռաշիդի, ծնվ. 1976թ. Հարությունյան Թաթուլ Վիգենի, ծնվ. 1987թ. Ադամյան Էդուարդ Էդուարդի, ծնվ. 1995թ. Պահեստազորային Բաբայան Հայկ Վիլյաթի, ծնվ. 1975թ. Պահեստազորային Օսիպով Արեն Հմայակի, ծնվ. 1984թ. Պահեստազորային Ալեքսանյան Կարեն Վագիֆի, ծնվ. 1980թ. Պահեստազորային Իսրայելյան Կարեն Սուրենի, ծնվ. 1980թ. Ավագյան Խաչատուր Ավանեսի, ծնվ. 1980թ. Սարգսյան Վիլեն Համլետի, ծնվ. 1990թ. Աբրահամյան Հայկ Բորիսի, ծնվ. 1988թ. Հարությունյան Գարիկ Յուրիկի, ծնվ. 1977թ. Մեհրաբյան Դավիթ Սամվելի, ծնվ. 2001թ. Գևորգյան Տիգրան Հրաչիկի, ծնվ. 2000թ. Աղեկյան Արմեն Գեղայրի, ծնվ. 2000թ. Ճղրիկյան Գրիգոր Անդրանիկի, ծնվ. 2001թ. Սադոյան Աբրահամ Գևորգի, ծնվ. 2002թ. Գրիգորյան Դավիթ Սևակի, ծնվ. 1994թ. |