ՀՐԱՏԱՊ ԼՈՒՐ. Արցախի ՊՆ-ն հայտնում է ևս 23 զինծառայողի զոհվելու մասին
![]() Ադրբեջանական ագրեսիան հետ մղելու ընթացքում զոհված զինծառայողները
Դանելին Վալերի Միշայի, ծնվ. 1987թ. Չիթչյան Հայկ Արթուրի, ծնվ. 1995թ. Զուրաբյան Սևակ Վովայի, ծնվ. 1998թ. Բաբայան Արտակ Կամոյի, ծնվ. 2001թ. Հովսեփյան Գեորգի Վաչագանի, ծնվ. 1995թ. Խուջոյան Արշալույս Սարգսի, ծնվ. 2001թ. Բենյամինյան Սերգեյ Արսենի, ծնվ. 1997թ. Սողոմոնյան Սիփան Արմանի, ծնվ. 2001թ. Ղուկասյան Գևորգ Կորյունի, ծնվ. 2001թ. Գալստյան Իշխան Ռուստամի, ծնվ. 2002թ. Ջիլավյան Էրիկ Ֆուրմանի, ծնվ. 2001թ. Ասլիյան Դավիթ Տիգրանի, ծնվ. 2001թ. Մկրտչյան Հովհաննես Մասիսի, ծնվ. 2001թ. Սահակյան Էրիկ Վարդանի, ծնվ. 1998թ. Փանոսյան Սերյոժա Հայրապետի, ծնվ. 2002թ. Թորոսյան Մանուկ Սոսի, ծնվ. 2002թ. Մադոյան Արսեն Վարուժանի, ծնվ. 1986թ. Գալստյան Էդգար Արթուրի, ծնվ. 2000թ. Սիմոնյան Տիգրան Աշոտի, ծնվ. 2000թ. Ղազարյան Գրիգոր Լևոնի, ծնվ. 2001թ. Գրիգորյան Հրանտ Մյասնիկի, ծնվ. 1989թ. Պահեստազորային Մկրտչյան Հենրիկ Սոսի, ծնվ. 1985թ. Կամավորական Մուրադյան Շավարշ Մարտունի, ծնվ. 1996թ. |